Rytí na počkání

S touto službou nás můžete potkat na pivních slavnostech, řemeslných trzích, vinobraních, motosrazech a před vánocemi v obchodním centru CENTRÁL na Kladně, ale i při návštěvě naší provozovny Vám jméno, jubileum či monogram na počkání vyryjeme.

                                           

Rytí na počkání děláme ruční bruskou diamantovými kotoučky, které mají různé tvary a profily. Na sklo se předkreslí návrh zákazníka ( jméno, jubileum, monogram nebo obrázek ) a následně se vybrousí na zákazníkem  vybraný typ sklenice. Po celou dobu rytí, se musí sklo chladit vodou, vyrytím a následně vzniklým zahříváním, sklo nezaprasklo nebo se nevyštíplo.

                      

Služba rytí na počkání je na trzích, na které jezdíme, velmi populární a žádaná. Přidala se ke mně i manželka, ač sama je malířka skla. Pod její rukou, tak vznikla naše další služba na počkání, a to je rytí zvířat ( kočky, psy, papoušci, ryby, atd… ) dle fotografie.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení