Pískované sklo

Pískování se provádí tryskáním abrazivního materiálu proti sklu. Provádí se pískovací pistolí, do které proudí vzduch z kompresoru a abrazivní materiál, nasávaný ze zásobníku na dně kabiny. Používá se uzavřená kabina s průhledem na pískovaný produkt. Důležité je dobré osvětlení a odsávání kabiny, na pískovaný produkt je po celou dobu opracování potřeba perfektně vidět.

K tryskání používáme umělý bílý korund různé zrnitosti, podle druhu předlohy a síly výrobku. Jemná zrnitost se uplatní při pískování menších výrobků a detailnějších šablon, např. portréty, drobné písmo, hrubší zrnitost se používá na větší písmo, jednoduchá loga.

    

Šablony používáme řezané na plotru, kde není potřeba mnoho detailů a jsou větší pískované plochy. Na portréty a propracované loga, používáme UV-fotocitlivou folii, která se následně po osvícení vymyje a usuší. Následně se nalepí na sklo a vypískuje. Po vypískování se umyje a výrobek se vysuší.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení